Abebe Bikila - Memorial Run

08.09.2017 10:32, Autor: Jiří Hejbal

Přijďte podpořit níže uvedenou běžeckou akci v rámci festivalu volného času Prahy 13 v sobotu 16.9.2017

Abebe Bikila - Memorial Run - běh pro zdraví a vytrvalost Centrální parkem

Záštitu nad memoriálem převzala Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z.s.

Na památku legendárního dvjnásobného olympijkého vítěze a rekordmana v maratonu

organizuje Eliopská komunita v ČR ve spolupráci s městskou částí Praha 13. Učastnit se mohou všichni zájemci ve věkových kategoriích dětí 7 až 12 let, mládež 13 až 18 let a starší mládež a dospělí nad 19 let již bez rozdílu věku. Základní trasa běhu 2 km, prodloužená cca 3.2 km. Jde o běh pro zdraví a vytrvalost. Prezentace od 9.30. start v 10.00 v Centrálním parku u Kuželkárny.

Doprovodný program: Krátce o životě atleta (Abebe Bikila), Běh bosky versus v botách.

Tajemství talentu Etopanů pro běh. Trénink versus talent, co je víc? Význam vytrvalostnlho

běhu pro zdraví. Ma běhání zdravotní rizika?

Organizátoři jako post program nabízejí možnost přálelskeho setkání se zakladatelem

UNESCO Clubu v Restaurant Trifot u stanice metra Nové Butovice.

| Autor: Jiří Hejbal